Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
30 wpisów.
Joanna Joanna napisał/a 19 października 2021 o 17:39
Pani Ania Skiba jest bardzo profesjonalna i zaangażowana w pomoc pacjentowi. Ma cudowne podejście do dzieci. Wszystko tłumaczy i wyjaśnia tak logicznie, ze każdy zrozumie w czym tkwi problem. Synek (3tyg) problem z dwoma wędzidełkami, nie przystawia się do piersi, jest rozdrażniony i zmęczony po jedzeniu. Pani Ania zaleciła podcięcie obu wędzidełek, mamy nadzieję że to pomoże 🙂 Dla Pani Ani wielkie podziękowania za podejście do tematu i znalezienie czasu z dnia na dzień.
Joanna Joanna napisał/a 31 sierpnia 2021 o 10:17
Byłam u Ani na wizycie z córeczką (6m). Jesteśmy na etapie rozszerzania diety i mamy zdiagnozowane krótkie wędzidełko. Ania w szczegółowy sposób pokazała jakie masaże wykonywać na pionizację języka. Doradziła odpowiednie gryzaki do stymulacji ruchów bocznych języka oraz łyżeczki do rozszerzania diety. Cała wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze, bez pośpiechu. Po wizycie Ania przesłała mailem wszystkie zalecenia oraz linki do przedstawionych produktów, tak aby nic nie uciekło. Szczerze polecam!
Edyta Edyta z Wrocław napisał/a 18 sierpnia 2021 o 12:03
Trafiłam do Pani Ani z córeczką (1.5 m-ca) po diagnozie CDL ze skróconym wędzidełkiem wargi górnej i pod językiem, diagnoza niestety się potwierdziła. Pani Ania miała super podejście do dziecka, dokładnie zbadała córeczkę, bez pośpiechu, przyjrzała się też jak córka radzi sobie z jedzeniem z piersi. Pokazała jak masować córeczkę jeszcze przed zabiegiem. Doradziła również jaki smoczek najlepiej stosować. Po podcięciu wędzidełka byłyśmy na kontroli u Pani Ani. Obejrzała dokładnie miejsca podcięcia, pokazała dodatkowy sposób masażu oraz oceniła czy ja dobrze wykonuję masaż. Pokazała również jak radzić sobie z otwartą buzią dziecka podczas snu. Ponadto, co było mi wówczas bardzo potrzebne, dała mi ogromne wsparcie poprzez rozmowę. Wszyscy rodzice którzy podcinali wędzidełka swoim pociechom wiedzą jak ciężkie są masaże nie tylko dla dziecka ale i dla rodzica. Bardzo polecam!! 🙂
Magdalena Magdalena z Wrocław napisał/a 16 sierpnia 2021 o 20:47
Przez pół roku mój syn uczęszczał na terapię do Pani Ani. Przez ten okres mogłam zaobserwować duży profesjonalizm, sumienność, cierpliwość do pacjenta oraz rezultaty u mojego syna 🙂 serdecznie polecam!
Justyna Justyna z Wrocław napisał/a 4 sierpnia 2021 o 22:00
Do Pani Ani umówiłam się po przeczytaniu opinii zadowolonych z wizyty rodziców. Po porodzie usłyszałam od położnej i CDL, że syn ma lekko skrócone wędzidełko podjęzykowe i zależało mi, żeby ktoś dokładniej to sprawdził. Pani Ania zbadała jamę ustną syna, funkcje języka, to jak ssie pierś. Czułam jej ogromne zaangażowanie, spokój, brak pośpiechu. Życzyłabym sobie, żeby wizyta u każdego specjalisty wyglądała w taki sposób. Ostatecznie wędzidełko nie kwalifikowało się do zabiegu, ale dostałam instrukcje masażu, żeby wędzidełko uelastyczniać. Poza tym mnóstwo pomniejszych rad i wskazówek dotyczących np. doboru smoczka, domykania buzi, pozycji spoczynkowej języka i wiele innych. Wizyta bardzo owocna - z czystym sumieniem polecam!
Monika Monika z Kalisz napisał/a 3 sierpnia 2021 o 12:50
Z całego serca polecam Panią Anię. Osoba ze świetnym podejściem do dzieci i ogromem wiedzy. Szczegółowo sprawdza i diagnozuje dziecko, nawet takiego maluszka jak w naszym przypadku (córka 1,5 miesiąca). Miałyśmy problem z karmieniem, córka łykała dużo powietrza (myślałam, że to kolki), nie domykała buzi, śliniła się ogromnie, nie mogła się najeść, była niespokojna. Dopiero po sprawdzeniu buźki okazało się, że winne są wędzidełka - wargi górnej i podjęzykowe (wcześniej były sprawdzane przez 2 położne w tym CDL i nikt nawet nie wspomniał, żeby się skonsultować z neurologopedą). Pani Ania poleciła specjalistę do podcięcia, zaleciła masaże przed zabiegiem i po. Po tej wizycie odzyskałam spokój umysłu i w końcu znalazłam przyczynę naszych problemów i mogłam dalej działać. Jeżeli coś człowieka niepokoi nie ma na co czekać, lepiej sprawdzić niż się męczyć.
Andżela Andżela z Wrocław napisał/a 16 lipca 2021 o 15:36
Długo szukałam logopedy dla mojego syna. Pewnego popołudnia czytałam książkę, która bardzo mnie zaciekawiła i zobaczyłam, że autorem jest p. Ania - neurologopeda i to z Wrocławia. Zadzwoniłam i udało nam się umówić na pierwsza wizytę. Pani Ania ma bardzo dużą wiedzę, którą ciągle poszerza. Bardzo podoba mi się, że patrzy na dziecko holistycznie. Olek od pierwszej wizyty (ok. 6 miesięcy temu) zrobił ogromne postępy. Głównie mieliśmy problemy z zachowaniem, odwiedziliśmy psychologów, psychiatrów i dopiero jak trafiliśmy do Pani Ani Olek zaczął mówić i dzięki temu zmienił swoje zachowanie. To jeszcze nie koniec terapii, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Jestem bardzo wdzięczna Pani Ani i każdemu bardzo mocno polecam. Mój syn codziennie się pyta czy jedziemy do Pani neurologopedy 😀 co oznacza, że bardzo lubi bawić się (tak bawić się, ponieważ cała terapia opiera się na zabawie) u Pani Ani. Dodam, że jest to osoba bardzo miła, uśmiechnięta, po każdej terapii dostajemy mnóstwo wskazówek. Dla mnie numer jeden we Wrocławiu 🙂
Justyna Justyna z Wrocław napisał/a 13 lipca 2021 o 20:21
Pani Ania jest bardzo zaangażowanym specjalistą i ma świetne podejście do dzieci. Zawsze pogodna i uśmiechnięta. Szczegółowo wyjaśnia problem oraz przekazuje instrukcje do pracy domowej. Serdecznie polecam, wystarczy słuchać i wdrażać a efekty przychodzą bardzo szybko. 10/10!!! PS: smoczek odstawiliśmy po pierwszej wizycie i nie było dramatu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!!! Taki neurologopeda to skarb :).
Małgorzata Małgorzata z Wrocław napisał/a 16 czerwca 2021 o 08:42
Z całą odpowiedzialnością polecam terapię u Pani Ani. Syn miał problem z głoskami przedniojęzykowo-dziąsłowymi - nie wymawiał t,d,n,l itd. Pomimo dużego zasobu słów jego mowa była niezrozumiała dla otoczenia. Powodowało to wiele trudności i problemów w życiu codziennym. Syn z natury jest towarzyski i chętnie nawiązuje relacje z dziećmi jednak blokada związana z utrudnioną komunikacją narastała i zaczął się wycofywać i coraz więcej czasu spędzać na samotnej zabawie. Zanim trafiliśmy do Pani Ani ponad rok korzystaliśmy z terapii u innego logopedy. Widząc coraz większe zniechęcenie u syna i zawiedziona brakiem efektów zaczęłam szukać alternatywy. Do Pani Ani trafiliśmy z polecenia i to był strzał w 10. W trakcie pierwszej godzinnej konsultacji przeprowadziła dogłębną diagnozę. Do tej pory mieliśmy do czynienia z kilkoma logopedami i jeszcze nie widziałam, żeby ktoś tak dokładnie oglądał wędzidełko języka. Pani Ania szczegółowo opisała problem z jakim mamy do czynienia – skrócone wędzidełko języka a co za tym idzie brak pionizacji języka. Zwróciła nam też uwagę na rzeczy których wcześniej nikt nie zauważył – wysoko wysklepione podniebienie i seplenienie międzyzębowe, obniżone napięcie mięśni w obrębie jamy ustnej i języka oraz wysuwanie żuchwy. Terapia błyskawicznie zaczęła przynosić efekty. Po trzecich zajęciach syn po raz pierwszy w życiu powiedział „tato” (wcześniej było „kako”). Dało nam to dużą motywację do dalszej pracy. Pani Ania jest bardzo pozytywną osobą i ma rewelacyjne podejście do dzieci. Przede wszystkim jednak jest specjalistą w swojej dziedzinie, ma duże doświadczenie i wiedzę. Zawsze jest świetnie przygotowana do zajęć. Stosuje zróżnicowane metody, między innymi bardzo skuteczną w przypadku obniżonego napięcia mięśni elektrostymulację. Zajęcia są zawsze urozmaicone i dostosowane do aktualnego nastawienia i humoru dziecka. Ze względu na to, że syn jest bardzo energiczny i ma problemy z koncentracją, utrzymanie go w ryzach przez 45 minut to duże wyzwanie. Pani Ania ma jednak głowę pełną pomysłów - zawsze znajdzie na niego sposób i wyciśnie ile się da. Syn chętnie uczestniczy w zajęciach, a zmotywowany efektami, w domu również jest bardziej zaangażowany w ćwiczenia. Po zajęciach, Pani Ania, poświęca jeszcze czas żeby zrelacjonować wykonaną pracę oraz przekazać zalecenia do ćwiczeń w domu. Każde ćwiczenie szczegółowo opisuje i pokazuje na co zwrócić uwagę. Bardzo istotnym aspektem jest również to, że Pani Ania buduje w dziecku samoświadomość. Dzięki temu syn wie jakie popełnia błędy i w miarę swoich możliwości, stara się je korygować w mowie spontanicznej. Po czterech miesiącach terapii efekty są rewelacyjne. Syn stał się bardziej pewny siebie i otwarty w kontaktach z otoczeniem. Mówi chętnie, dużo i co najważniejsze zrozumiale dla otoczenia. Jeśli chodzi o artykulację jest jeszcze kilka rzeczy do poprawy, ale terapia trwa i z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej ideału.
Anna Anna z Siedlce napisał/a 6 czerwca 2021 o 21:00
Z Panią Anią widujemy się na konsultacjach on-line. Najpierw przeprowadziła szczegółowy wywiad i udzieliła nam przydatnych wskazówek, choćby co czytać dziecku, co dawać do jedzenia, jakie zabawy wprowadzić. Obecnie widujemy się na cotygodniowych spotkaniach. Dla niezdecydowanych na taką formę współpracy mam informację, że to przynosi efekty! Jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż Pani Ania ma rewelacyjne podejście do naszej 2,5 latki - spotkania są ciekawe, dziecko z ciekawością słucha i powtarza. A co najważniejsze coraz lepiej i więcej mówi 🙂 Muszę przyznać, że rzadko zdarza się spotkać osobę o tak ogromnym zaangażowaniu, wiedzy i z takim cierpliwym podejściem do dzieci, jak Pani Ania.
Kasia Kasia z Wrocław napisał/a 6 czerwca 2021 o 18:07
Pani Anna jest bardzo zaangażowanym i dobrym specjalistą, o czym świadczą nie tylko szeroka wiedza przekazywana podczas spotkań, ale również empatyczne podejście do małych pacjentów oraz ich rodziców. Diagnoza skróconego wędzidełka języka oraz ćwiczenia przed i po zabiegu trafione i praktycznie wytłumaczone. Materiały przekazywane po spotkaniach oraz wizyty w odpowiednio długim czas (ostatnie spotkanie 1,5h) sprawiają, że z czystym sumieniem polecam Panią Annę kolejnym rodzicom.
Monika Monika z Wrocław napisał/a 30 maja 2021 o 14:35
Pani Ania to świetny specjalista. Dokładnie zbadała dziecko, pokazała jak masować, zaleciła podcięcie obu wędzidełek. Sprawdziła wszystko łącznie z przystawianiem do piersi. A dodatkowo poradziła jak pracować ze starszymi dziećmi, żeby zaczęły mówić. Jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą. Polecam!!! Bardzo dziękujemy za konsultacje 🙂
Magda Magda napisał/a 28 maja 2021 o 14:45
Do Pani Ani trafiliśmy z polecenia. Problemy z karmieniem, dziecko niespokojne, łapie dużo powietrza podczas przystawiania do piersi. Pani Ania wnikliwie zbadała Olka. Po wywiadzie postawiła diagnozę o potrzebie przecięcia wędzidełka wargi górnej i wędzidełka języka. Obecnie oczekujemy na zabieg i liczymy, że będzie tylko lepiej. Polecamy świetne podejście do dziecka i do rodzica. Pani Ania zademonstrowała masaż dziecka jak wykonywać prawidłowo i wyjaśniła wszelkie wątpliwości. Pozdrawiamy serdecznie.
Natalia Natalia z Ostrzeszów napisał/a 24 maja 2021 o 10:49
Pani Ania to niezwykle sympatyczna osoba. Tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i sprawdza wzdłuż i wszerz, żeby zalecić najlepsze rozwiązanie :-). Polecam!
Katarzyna Katarzyna z Wrocław napisał/a 17 maja 2021 o 23:21
Pani Ania jest Wyjątkową osobą, dla której praca jest pasją. Widać, że kocha to co robi i oddaje się temu w całości. Każde zajęcia są inne i dopasowane do indywidualnych potrzeb małego pacjenta. Pani Ania bardzo się stara, żeby ćwiczenia były zabawą i faktycznie jej to wychodzi🙂 Polecam z całego serca naszą Panią Anię, która jest bardzo dobrym fachowcem i przemiłą osobą, cały czas się uczy i daje z siebie wszystko.
Joanna Joanna z Wrocław napisał/a 13 maja 2021 o 07:55
Chciałam bardzo podziękować Pani Ani za pomoc, życzliwość i świetne podejście do córki! Trafiliśmy do logopedy z 2,5 roczna córka, która ma skrócone wędzidełko podjęzykowa i mało mówi. Pani Ania skutecznie zachęciła małą do ćwiczenia ust, języka- wszystko w formie zabawy 🙂 również nauczyła córkę gryźć twarde rzeczy np. jabłka. Na każde zajęcia z Panią Ania córka czeka z niecierpliwością- cieszy się na wizytę i w domu ładnie powtarza 🙂 za każdym razem są nowe zabawki i pomoce logopedyczne używane- przez co dziecko ma „element zaskoczenia „- „ co dzisiaj będziemy robić” 🙂 ogromnym plusem tez jest miła atmosfera na ćwiczeniach i ciepły uśmiech Pani Ani. Wkłada w te zajęcia dużo serca i uśmiechu! Naprawdę polecam!
Kinga Kinga napisał/a 19 marca 2021 o 13:03
Do Pani Ani trafiliśmy z naszym miesięcznym synkiem już po zabiegu podcięcia wędzidełka górnego i dolnego. Jest ona przesympatyczną, ciepłą osobą z cudownym podejściem do dzieci, która zna się na swojej pracy i wykonuje ją z pasją. Szczegółowo pokazała jak wykonywać masaże synkowi i odpowiedziała na wszystkie nasze pytania. Polecam z całego serca😊
Elżbieta Elżbieta z Wrocław napisał/a 11 marca 2021 o 12:36
Na początku dziękuję za wsparcie Ani. Elenka miała 1,5 roku kiedy postanowiłam skonsultować się z Anią (poznałyśmy się na studiach) Potrzebowałam wsparcia nie jako logopeda a tak zupełnie życiowo, jako matka. Kiedy Elenka się urodziła miałam od samego początku problemy z karmieniem piersią, z płaczem po jedzeniu, ulewaniem. Chodziłam od lekarza do lekarza. Dziecko niedojedzone to płacze, dziecko ma kolki i dodatkowo, że to na pewno refluks. Wszyscy skutecznie uśpili moją czujność, że to jest wędzidełko, nawet otolaryngolog do którego trafiłam, kiedy zobaczyłam, że moje dziecko oddycha torem ustnym. Wykluczono przerost migdałków i trzeciego migdała. I wtedy zaczęłam szukać. Potwierdziły się moje przypuszczenia, potwierdziła je Ania po zrobieniu wywiadu i zobaczeniu Eleny. Obecnie czekamy na zabieg podcięcia wędzidełka, dzielnie ćwiczymy (posterior, typ IV, oraz podwargowe ze względu na zaburzone funkcje). A w związku z obniżonym napięciem orofacjalnym a wzmożonym posturalnie również zostałyśmy zaopiekowane przez holistyczne podejście Ani. Dziękujemy i oczywiście polecamy!
Ela Ela z Wrocław napisał/a 12 stycznia 2021 o 12:17
Chodzę z moim 2,5 letnim synkiem do Pani Ani z powodu opóźnionej mowy. Pani Ania ma świetne podejście do synka, już po drugiej wizycie otworzył się i czuje się komfortowo, tak jak u siebie w domu, a zwykle potrzebuje znacznie więcej czasu, żeby komuś zaufać. Pani Ania jest ciepłą i pozytywną osobą, która potrafi rozwiać wątpliwości związane z rozwojem mojego syna. Po zajęciach logopedycznych jestem zmotywowana i pewna siebie. Synek nie cierpiał książek. Pani Ania poleciła książki, które mu się spodobały. Maks teraz słucha jak czytam i nawet sam ogląda obrazki, co jest ogromnym postępem. Pani Ania świetnie przekazuje wiedzę, bardzo dużo nauczyłam się w krótkim czasie i zastosowałam wiele cennych rad, które przynoszą rezultaty. Serdecznie polecam Panią Anię.
Martyna Martyna z Kalisz napisał/a 25 listopada 2020 o 18:40
Pani Ania to cudowna osoba która zna się na swojej pracy, mogę ją polecić z całego serca. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Do Pani Ani zgłosiliśmy się w sprawie wędzidełka, po konsultacji skierowała nas do chirurga aby ułatwić życie mojemu synowi, który przez skrócone wędzidełko języka miał problem z ssaniem, chwytaniem piersi i często ulewał. Dostaliśmy od Pani Ani informacje dla lekarza odnośnie wędzidełka i muszę powiedzieć, że Pan doktor był pod ogromnym wrażeniem wiedzy, sam przyznał, że jeszcze żaden logopeda nie przygotował tak cudownego i fachowego opisu.