Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
21 wpisów.
Anna Anna z Siedlce napisał/a 6 czerwca 2021 o 21:00
Z Panią Anią widujemy się na konsultacjach on-line. Najpierw przeprowadziła szczegółowy wywiad i udzieliła nam przydatnych wskazówek, choćby co czytać dziecku, co dawać do jedzenia, jakie zabawy wprowadzić. Obecnie widujemy się na cotygodniowych spotkaniach. Dla niezdecydowanych na taką formę współpracy mam informację, że to przynosi efekty! Jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż Pani Ania ma rewelacyjne podejście do naszej 2,5 latki - spotkania są ciekawe, dziecko z ciekawością słucha i powtarza. A co najważniejsze coraz lepiej i więcej mówi 🙂 Muszę przyznać, że rzadko zdarza się spotkać osobę o tak ogromnym zaangażowaniu, wiedzy i z takim cierpliwym podejściem do dzieci, jak Pani Ania.
Kasia Kasia z Wrocław napisał/a 6 czerwca 2021 o 18:07
Pani Anna jest bardzo zaangażowanym i dobrym specjalistą, o czym świadczą nie tylko szeroka wiedza przekazywana podczas spotkań, ale również empatyczne podejście do małych pacjentów oraz ich rodziców. Diagnoza skróconego wędzidełka języka oraz ćwiczenia przed i po zabiegu trafione i praktycznie wytłumaczone. Materiały przekazywane po spotkaniach oraz wizyty w odpowiednio długim czas (ostatnie spotkanie 1,5h) sprawiają, że z czystym sumieniem polecam Panią Annę kolejnym rodzicom.
Monika Monika z Wrocław napisał/a 30 maja 2021 o 14:35
Pani Ania to świetny specjalista. Dokładnie zbadała dziecko, pokazała jak masować, zaleciła podcięcie obu wędzidełek. Sprawdziła wszystko łącznie z przystawianiem do piersi. A dodatkowo poradziła jak pracować ze starszymi dziećmi, żeby zaczęły mówić. Jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą. Polecam!!! Bardzo dziękujemy za konsultacje 🙂
Magda Magda napisał/a 28 maja 2021 o 14:45
Do Pani Ani trafiliśmy z polecenia. Problemy z karmieniem, dziecko niespokojne, łapie dużo powietrza podczas przystawiania do piersi. Pani Ania wnikliwie zbadała Olka. Po wywiadzie postawiła diagnozę o potrzebie przecięcia wędzidełka wargi górnej i wędzidełka języka. Obecnie oczekujemy na zabieg i liczymy, że będzie tylko lepiej. Polecamy świetne podejście do dziecka i do rodzica. Pani Ania zademonstrowała masaż dziecka jak wykonywać prawidłowo i wyjaśniła wszelkie wątpliwości. Pozdrawiamy serdecznie.
Natalia Natalia z Ostrzeszów napisał/a 24 maja 2021 o 10:49
Pani Ania to niezwykle sympatyczna osoba. Tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i sprawdza wzdłuż i wszerz, żeby zalecić najlepsze rozwiązanie :-). Polecam!
Katarzyna Katarzyna z Wrocław napisał/a 17 maja 2021 o 23:21
Pani Ania jest Wyjątkową osobą, dla której praca jest pasją. Widać, że kocha to co robi i oddaje się temu w całości. Każde zajęcia są inne i dopasowane do indywidualnych potrzeb małego pacjenta. Pani Ania bardzo się stara, żeby ćwiczenia były zabawą i faktycznie jej to wychodzi🙂 Polecam z całego serca naszą Panią Anię, która jest bardzo dobrym fachowcem i przemiłą osobą, cały czas się uczy i daje z siebie wszystko.
Joanna Joanna z Wrocław napisał/a 13 maja 2021 o 07:55
Chciałam bardzo podziękować Pani Ani za pomoc, życzliwość i świetne podejście do córki! Trafiliśmy do logopedy z 2,5 roczna córka, która ma skrócone wędzidełko podjęzykowa i mało mówi. Pani Ania skutecznie zachęciła małą do ćwiczenia ust, języka- wszystko w formie zabawy 🙂 również nauczyła córkę gryźć twarde rzeczy np. jabłka. Na każde zajęcia z Panią Ania córka czeka z niecierpliwością- cieszy się na wizytę i w domu ładnie powtarza 🙂 za każdym razem są nowe zabawki i pomoce logopedyczne używane- przez co dziecko ma „element zaskoczenia „- „ co dzisiaj będziemy robić” 🙂 ogromnym plusem tez jest miła atmosfera na ćwiczeniach i ciepły uśmiech Pani Ani. Wkłada w te zajęcia dużo serca i uśmiechu! Naprawdę polecam!
Kinga Kinga napisał/a 19 marca 2021 o 13:03
Do Pani Ani trafiliśmy z naszym miesięcznym synkiem już po zabiegu podcięcia wędzidełka górnego i dolnego. Jest ona przesympatyczną, ciepłą osobą z cudownym podejściem do dzieci, która zna się na swojej pracy i wykonuje ją z pasją. Szczegółowo pokazała jak wykonywać masaże synkowi i odpowiedziała na wszystkie nasze pytania. Polecam z całego serca😊
Elżbieta Elżbieta z Wrocław napisał/a 11 marca 2021 o 12:36
Na początku dziękuję za wsparcie Ani. Elenka miała 1,5 roku kiedy postanowiłam skonsultować się z Anią (poznałyśmy się na studiach) Potrzebowałam wsparcia nie jako logopeda a tak zupełnie życiowo, jako matka. Kiedy Elenka się urodziła miałam od samego początku problemy z karmieniem piersią, z płaczem po jedzeniu, ulewaniem. Chodziłam od lekarza do lekarza. Dziecko niedojedzone to płacze, dziecko ma kolki i dodatkowo, że to na pewno refluks. Wszyscy skutecznie uśpili moją czujność, że to jest wędzidełko, nawet otolaryngolog do którego trafiłam, kiedy zobaczyłam, że moje dziecko oddycha torem ustnym. Wykluczono przerost migdałków i trzeciego migdała. I wtedy zaczęłam szukać. Potwierdziły się moje przypuszczenia, potwierdziła je Ania po zrobieniu wywiadu i zobaczeniu Eleny. Obecnie czekamy na zabieg podcięcia wędzidełka, dzielnie ćwiczymy (posterior, typ IV, oraz podwargowe ze względu na zaburzone funkcje). A w związku z obniżonym napięciem orofacjalnym a wzmożonym posturalnie również zostałyśmy zaopiekowane przez holistyczne podejście Ani. Dziękujemy i oczywiście polecamy!
Ela Ela z Wrocław napisał/a 12 stycznia 2021 o 12:17
Chodzę z moim 2,5 letnim synkiem do Pani Ani z powodu opóźnionej mowy. Pani Ania ma świetne podejście do synka, już po drugiej wizycie otworzył się i czuje się komfortowo, tak jak u siebie w domu, a zwykle potrzebuje znacznie więcej czasu, żeby komuś zaufać. Pani Ania jest ciepłą i pozytywną osobą, która potrafi rozwiać wątpliwości związane z rozwojem mojego syna. Po zajęciach logopedycznych jestem zmotywowana i pewna siebie. Synek nie cierpiał książek. Pani Ania poleciła książki, które mu się spodobały. Maks teraz słucha jak czytam i nawet sam ogląda obrazki, co jest ogromnym postępem. Pani Ania świetnie przekazuje wiedzę, bardzo dużo nauczyłam się w krótkim czasie i zastosowałam wiele cennych rad, które przynoszą rezultaty. Serdecznie polecam Panią Anię.
Martyna Martyna z Kalisz napisał/a 25 listopada 2020 o 18:40
Pani Ania to cudowna osoba która zna się na swojej pracy, mogę ją polecić z całego serca. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Do Pani Ani zgłosiliśmy się w sprawie wędzidełka, po konsultacji skierowała nas do chirurga aby ułatwić życie mojemu synowi, który przez skrócone wędzidełko języka miał problem z ssaniem, chwytaniem piersi i często ulewał. Dostaliśmy od Pani Ani informacje dla lekarza odnośnie wędzidełka i muszę powiedzieć, że Pan doktor był pod ogromnym wrażeniem wiedzy, sam przyznał, że jeszcze żaden logopeda nie przygotował tak cudownego i fachowego opisu.
Daria Daria z Wrocław napisał/a 8 listopada 2020 o 10:13
Pani Ania to logopeda z powołania. Ma świetne podejście do dzieci :). Jesteśmy w trakcie terapii z moją trzyletnią córką i już widać duże efekty. Pani Ania wskazuje na co trzeba zwrócić uwagę, co trzeba poprawić. Potrafi zbudować przyjemną atmosferę, dzięki czemu dziecko z przyjemnością uczęszcza na ćwiczenia. Serdecznie polecam zajęcia logopedyczne z Panią Anią.
Ola Ola z Wrocław napisał/a 6 września 2020 o 02:14
Do Pani Ani zgłosiliśmy się z prośbą o konsultację w sprawie wędzidełka u naszego niespełna dwuletniego dziecka. Pani Ania wysłuchała na spokojnie naszych wątpliwości, odpowiedziała na wszystkie nasze pytania, sprawdziła synkowi wędzidełko (okazało się, że wymaga podcięcia) i spojrzała na dziecko holistycznie. Pani Ania zasugerowała konsultacje z innymi specjalistami (ortodonta, fizjoterapeuta) co otworzyło nam oczy na inne problemy niż samo wędzidełko więc jesteśmy bliżej rozwiązania problemu. Szczerze polecam. Bardzo dobre podejście do dzieci i pełne zaangażowanie w swoją pracę.
Marta Marta z Wroclaw napisał/a 19 sierpnia 2020 o 19:17
Gorąco polecam!Pani Ania zajmuje się moim synkiem,Borysem.Bardzo ciepła, kreatywna osoba z ogromna wiedza.Jako jedna z nielicznych łączy terapie z elektrostymulacja, co przynosi ogromne korzysci.
Natalia Natalia z Wrocław napisał/a 17 sierpnia 2020 o 12:59
Z Panią Anią współpracujemy od około pół roku. Moj siedmioletni syn miał bardzo krótkie i grube wędzidełko, co skutkowało wadą wymowy (problem z wymawianiem głosek sz, ż/rz, cz, dż), niestety logopeda w przedszkolu nie zauważył nawet tej wady języka. Pani Ania jako pierwsza stwierdziła, że przyczyną może być skrócone wędzidełko. Od kilku już miesięcy ćwiczymy z dzieckiem, spotykając się online z Panią Anią raz w tygodniu, co już skutkowało poprawą w wymowie. Około miesiąc temu zdecydowaliśmy się na podcięcie wędzidełka, które syn zniósł świetnie, w trakcie zabiegu oraz po nim prawie nic nie czuł, a dzięki temu, że język został uwolniony, poprawa w wymowie wspomnianych głosek jest jeszcze lepiej widoczna. Dodam, że po podcięciu syn od razu poleciał po zimne i słodkie lody 😊. Pracujemy dalej, aby utrwalać prawidłową wymowę, jesteśmy na dobrej drodze, przede wszystkim dzięki spotkaniom z Panią Anią. Z pozdrowieniami, Natalia
Ela Ela z Wroclaw napisał/a 20 marca 2020 o 19:56
Witam, moja córka Jagoda pracuje z Panią Anią już od ponad roku. Pani Ania jest osobą z niewiarygodną cierpliwością, kreatywnością i przede wszystkim jest bardzo kompetentnym neurologopedą. Pani Ania pomogła nam w zdiagnozowaniu zaburzeń centralnego przetwarzania słuchowego i prowadzi terapię córki w tym zakresie. Aktualnie, mając na uwadze obecny stan w Polsce, zdecydowaliśmy się na kontynuowanie terapii on -line. Nie chcieliśmy przerywać terapii, a zajęcia przez internet mogę z czystym sumieniem polecić. Są równie atrakcyjne jak zajęcia stacjonarne, a córka nie może się doczekać kolejnych. Podsumowując - polecam Panią Anię jako osobę w pełni kompetentną i zaangażowaną.
Darek Darek z Wroclaw napisał/a 4 października 2018 o 19:41
Mój syn, obecnie 6 latek, uczęszcza na zajęcia logopedyczne do Pani Anny od przeszło roku. Pani Ania jest bardzo zaangażowana w zajęcia z dziećmi co przynosi wymierne efekty. Pełny profesjonalizm. Logopeda dziecięcy godny polecenia!!!
Beata Beata z San Francisco napisał/a 9 września 2018 o 21:48
Jestem amerykanką polskiego pochodzenia. Moją córkę uczę języka polskiego. Córka miała trudności z wymową zdań, zawierających litery cz, dz, rz, sz, itd. Mój wysiłek w nauczaniu córki jak się wymawia te litery nie przyniósł takiego rezultatu tak jak bym chciała. Zaczełam szukać w Internecie logopedę z Polski. Natrafiłam na Panią Anię z Wrocławia i nawiązałam z Panią Anią kontakt. Przez rok czasu córka miała sesje 2 razy w tygodniu po godzinie przez Skype. Pani Ania wykazała się wielką cierpliwością stosunku do mojej córki! Po roku czasu nauki córka bezbłędnie czyta i wymawia te słowa po polsku! Jestem bardzo wdzięczna Pani Ani za to co zrobiła dla mojej córki! Dziękujemy jeszcze raz, Pani Aniu! I'm a Polish-American trying to teach my daughter the Polish language. She had some issues pronouncing complex letter combinations such as sz, cz, dz, rz, etc. so I started looking for a speech therapist in Poland who would be able to help her. I'm so happy that I found Mrs. Anna from Wroclaw! For a whole year Mrs. Anna worked diligently and with great patience with my daughter several times a week via Skype. Because of the time difference, Mrs. Anna even stayed up until midnight to work with my daughter. She's very dedicated and passionate about helping children speak proper Polish. After a year of working with Mrs. Anna my daughter no longer has any speech issues. She can read and write Polish fluently now. We are eternally grateful to Mrs. Anna for all of her hard work and highly recommend her to parents and children!
Joanna Joanna napisał/a 19 lipca 2018 o 13:21
Serdeczne podziękowania dla Pani Anny Skiba za konsultację i udzielenie wielu cennych wskazówek dotyczących wady zgryzu mojej dwuletniej córki! Pani Anna to neurologopeda z ogromną wiedzą i, przede wszystkim, wrodzoną umiejętnością przekazania jej w sposób jasny i zrozumiały rodzicom. Polecam treści zawarte na blogu. Dla mnie to źródło informacji i inspiracji.
Magda Magda z Wrocław napisał/a 25 czerwca 2018 o 20:39
Przez około 3 lata, chodząc z synkiem od logopedy do logopedy, nikt nie potrafił nam pomóc. Mój synek (obecnie 7 lat) bardzo późno zaczął mówić i mówił niewyraźnie wręcz niezrozumiale dla innych, miał wiecznie otwartą buzię (obniżone napięcie mięśni buźki), ale na SZCZĘŚCIE na naszej drodze ze zmaganiami pojawiła się pani Ania i to był dar z niebios. Dzisiaj po 8 miesiącach terapii z Panią Anią, mój Michałek ma prawie cały czas zamkniętą buźkę i oddycha przez nosek. Mowa jest wyraźna i bez seplenienia. Każdy jest w stanie zrozumieć, co Michaś mówi i on sam już nie denerwuje się że nikt go nie rozumie. PANI ANIA JEST NAJLEPSZYM, NAJWSPANIALSZYM, Z FANTASTYCZNYM PODEJŚCIEM DO MAŁYCH PACJENTÓW , NIEOCENIONYM TERAPEUTĄ NEUROLOGOPEDĄ oraz cudownym człowiekiem. Mój syn uwielbia chodzić na te zajęcia. KOCHANE MAMY, JEŚLI WASZE POCIECHY POTRZEBUJĄ POMOCY LOGOPEDY TO TYLKO PANI ANI Z CZYSTYM SUMIENIEM MOŻECIE POLECIĆ TO ZADANIE I MOŻECIE BYĆ PEWNI, że oczywiście przy współpracy obu stron EFEKT MUROWANY. POLECAM Z CAŁEGO SERCA.