Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
30 wpisów.
Daria Daria z Wrocław napisał/a 8 listopada 2020 o 10:13
Pani Ania to logopeda z powołania. Ma świetne podejście do dzieci :). Jesteśmy w trakcie terapii z moją trzyletnią córką i już widać duże efekty. Pani Ania wskazuje na co trzeba zwrócić uwagę, co trzeba poprawić. Potrafi zbudować przyjemną atmosferę, dzięki czemu dziecko z przyjemnością uczęszcza na ćwiczenia. Serdecznie polecam zajęcia logopedyczne z Panią Anią.
Ola Ola z Wrocław napisał/a 6 września 2020 o 02:14
Do Pani Ani zgłosiliśmy się z prośbą o konsultację w sprawie wędzidełka u naszego niespełna dwuletniego dziecka. Pani Ania wysłuchała na spokojnie naszych wątpliwości, odpowiedziała na wszystkie nasze pytania, sprawdziła synkowi wędzidełko (okazało się, że wymaga podcięcia) i spojrzała na dziecko holistycznie. Pani Ania zasugerowała konsultacje z innymi specjalistami (ortodonta, fizjoterapeuta) co otworzyło nam oczy na inne problemy niż samo wędzidełko więc jesteśmy bliżej rozwiązania problemu. Szczerze polecam. Bardzo dobre podejście do dzieci i pełne zaangażowanie w swoją pracę.
Marta Marta z Wroclaw napisał/a 19 sierpnia 2020 o 19:17
Gorąco polecam!Pani Ania zajmuje się moim synkiem,Borysem.Bardzo ciepła, kreatywna osoba z ogromna wiedza.Jako jedna z nielicznych łączy terapie z elektrostymulacja, co przynosi ogromne korzysci.
Natalia Natalia z Wrocław napisał/a 17 sierpnia 2020 o 12:59
Z Panią Anią współpracujemy od około pół roku. Moj siedmioletni syn miał bardzo krótkie i grube wędzidełko, co skutkowało wadą wymowy (problem z wymawianiem głosek sz, ż/rz, cz, dż), niestety logopeda w przedszkolu nie zauważył nawet tej wady języka. Pani Ania jako pierwsza stwierdziła, że przyczyną może być skrócone wędzidełko. Od kilku już miesięcy ćwiczymy z dzieckiem, spotykając się online z Panią Anią raz w tygodniu, co już skutkowało poprawą w wymowie. Około miesiąc temu zdecydowaliśmy się na podcięcie wędzidełka, które syn zniósł świetnie, w trakcie zabiegu oraz po nim prawie nic nie czuł, a dzięki temu, że język został uwolniony, poprawa w wymowie wspomnianych głosek jest jeszcze lepiej widoczna. Dodam, że po podcięciu syn od razu poleciał po zimne i słodkie lody 😊. Pracujemy dalej, aby utrwalać prawidłową wymowę, jesteśmy na dobrej drodze, przede wszystkim dzięki spotkaniom z Panią Anią. Z pozdrowieniami, Natalia
Ela Ela z Wroclaw napisał/a 20 marca 2020 o 19:56
Witam, moja córka Jagoda pracuje z Panią Anią już od ponad roku. Pani Ania jest osobą z niewiarygodną cierpliwością, kreatywnością i przede wszystkim jest bardzo kompetentnym neurologopedą. Pani Ania pomogła nam w zdiagnozowaniu zaburzeń centralnego przetwarzania słuchowego i prowadzi terapię córki w tym zakresie. Aktualnie, mając na uwadze obecny stan w Polsce, zdecydowaliśmy się na kontynuowanie terapii on -line. Nie chcieliśmy przerywać terapii, a zajęcia przez internet mogę z czystym sumieniem polecić. Są równie atrakcyjne jak zajęcia stacjonarne, a córka nie może się doczekać kolejnych. Podsumowując - polecam Panią Anię jako osobę w pełni kompetentną i zaangażowaną.
Darek Darek z Wroclaw napisał/a 4 października 2018 o 19:41
Mój syn, obecnie 6 latek, uczęszcza na zajęcia logopedyczne do Pani Anny od przeszło roku. Pani Ania jest bardzo zaangażowana w zajęcia z dziećmi co przynosi wymierne efekty. Pełny profesjonalizm. Logopeda dziecięcy godny polecenia!!!
Beata Beata z San Francisco napisał/a 9 września 2018 o 21:48
Jestem amerykanką polskiego pochodzenia. Moją córkę uczę języka polskiego. Córka miała trudności z wymową zdań, zawierających litery cz, dz, rz, sz, itd. Mój wysiłek w nauczaniu córki jak się wymawia te litery nie przyniósł takiego rezultatu tak jak bym chciała. Zaczełam szukać w Internecie logopedę z Polski. Natrafiłam na Panią Anię z Wrocławia i nawiązałam z Panią Anią kontakt. Przez rok czasu córka miała sesje 2 razy w tygodniu po godzinie przez Skype. Pani Ania wykazała się wielką cierpliwością stosunku do mojej córki! Po roku czasu nauki córka bezbłędnie czyta i wymawia te słowa po polsku! Jestem bardzo wdzięczna Pani Ani za to co zrobiła dla mojej córki! Dziękujemy jeszcze raz, Pani Aniu! I'm a Polish-American trying to teach my daughter the Polish language. She had some issues pronouncing complex letter combinations such as sz, cz, dz, rz, etc. so I started looking for a speech therapist in Poland who would be able to help her. I'm so happy that I found Mrs. Anna from Wroclaw! For a whole year Mrs. Anna worked diligently and with great patience with my daughter several times a week via Skype. Because of the time difference, Mrs. Anna even stayed up until midnight to work with my daughter. She's very dedicated and passionate about helping children speak proper Polish. After a year of working with Mrs. Anna my daughter no longer has any speech issues. She can read and write Polish fluently now. We are eternally grateful to Mrs. Anna for all of her hard work and highly recommend her to parents and children!
Joanna Joanna napisał/a 19 lipca 2018 o 13:21
Serdeczne podziękowania dla Pani Anny Skiba za konsultację i udzielenie wielu cennych wskazówek dotyczących wady zgryzu mojej dwuletniej córki! Pani Anna to neurologopeda z ogromną wiedzą i, przede wszystkim, wrodzoną umiejętnością przekazania jej w sposób jasny i zrozumiały rodzicom. Polecam treści zawarte na blogu. Dla mnie to źródło informacji i inspiracji.
Magda Magda z Wrocław napisał/a 25 czerwca 2018 o 20:39
Przez około 3 lata, chodząc z synkiem od logopedy do logopedy, nikt nie potrafił nam pomóc. Mój synek (obecnie 7 lat) bardzo późno zaczął mówić i mówił niewyraźnie wręcz niezrozumiale dla innych, miał wiecznie otwartą buzię (obniżone napięcie mięśni buźki), ale na SZCZĘŚCIE na naszej drodze ze zmaganiami pojawiła się pani Ania i to był dar z niebios. Dzisiaj po 8 miesiącach terapii z Panią Anią, mój Michałek ma prawie cały czas zamkniętą buźkę i oddycha przez nosek. Mowa jest wyraźna i bez seplenienia. Każdy jest w stanie zrozumieć, co Michaś mówi i on sam już nie denerwuje się że nikt go nie rozumie. PANI ANIA JEST NAJLEPSZYM, NAJWSPANIALSZYM, Z FANTASTYCZNYM PODEJŚCIEM DO MAŁYCH PACJENTÓW , NIEOCENIONYM TERAPEUTĄ NEUROLOGOPEDĄ oraz cudownym człowiekiem. Mój syn uwielbia chodzić na te zajęcia. KOCHANE MAMY, JEŚLI WASZE POCIECHY POTRZEBUJĄ POMOCY LOGOPEDY TO TYLKO PANI ANI Z CZYSTYM SUMIENIEM MOŻECIE POLECIĆ TO ZADANIE I MOŻECIE BYĆ PEWNI, że oczywiście przy współpracy obu stron EFEKT MUROWANY. POLECAM Z CAŁEGO SERCA.
Barbara Barbara z Wroclaw napisał/a 22 czerwca 2018 o 12:44
Mój syn Michał ma 34 lata, jest po poważnym wypadku na rajdzie samochodowym. Pani Ania poznała Michała w październiku i zaczęła z nim pracę. Pomimo, że Michał jest jak dziecko, uczy się wszystkiego od początku, to Pani Ania traktuje go i pracuje z nim jak z dorosłym. Zajęcia są bardzo ciekawe i urozmaicone, dają efekty. Michał chętnie bierze udział, a wiem że nie jest to dla niego łatwe . Pani Ania omawia każde zajęcia i daje wskazówki, jak dalej pracować z Michałem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć i efektów jakie przynoszą spotkania Michała z Panią Anią. Bardzo polecamy zajęcia logopedyczne z Panią Anią. Dziękujemy.